Aktualności » 30 lipca - Spotkanie wyborcze kandydatów do składu Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego

2019-07-23 10:54

Burmistrz Miasta Cieszyna informuje, że w dniu 30 lipca 2019 roku o godz. 16.00, w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego w Cieszynie odbędzie się spotkanie wyborcze, w czasie którego odbędą się wybory zgłoszonych kandydatów do składu Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Cieszynie.

Wszystkie osoby zainteresowane oraz organizacje pozarządowe zapraszamy do wzięcia udziału w wyborach. Każda organizacja może oddać głos na maksymalnie sześciu kandydatów, działających w różnych obszarach tematycznych.
Przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy będą brali udział w głosowaniu proszę o zabranie ze sobą wypełnionego i podpisanego, zgodnie z KRS lub innym rejestrem, upoważnienia do reprezentowania organizacji podczas zebrania organizacji oraz do uczestnictwa w głosowaniu na kandydatów na członków Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Cieszynie.