Wyszukiwarka
eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

eUrząd - Elektroniczne Usługi dla Mieszkańca

Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Deklaracja dostępności
Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1
RSS

Aktualności

 • Informacja o wynikach konsultacji społecznych z mieszkańcami Cieszyna projektu uchwały Rady Miejskiej Cieszyna

  2020-04-27 08:43

   

  w sprawie ustalenia wysokości cen i opłat za usługi komunalne o charakterze użyteczności publicznej oraz za korzystanie z obiektów i urządzeń użyteczności publicznej Miasta Cieszyna w zakresie ustalenia opłat za udostępnienie murowanych miejsc grzebalnych obowiązujących na cmentarzach komunalnych w Cieszynie. 

 • NIEZWYCIĘŻONA BIAŁO-CZERWONA! - śpiewnik

  2020-04-27 07:44

   

  Szanowni Państwo!

  Święto Konstytucji 3 Maja, przyjdzie nam świętować tym razem w okolicznościach niezwykłych, w czasie epidemicznej izolacji, która prawdopodobnie nie pozwoli nam się spotkać jak co roku na majowej Lekcji Patriotycznego Śpiewania. Dlatego mam nadzieję, że dziś ta publikacja jest jeszcze bardziej potrzebna, że będzie z Wami nie tylko w kolejnych dniach świątecznych, kiedy to wspólnym śpiewem na Rynku przypomnimy te wspaniałe utwory, towarzyszące polskim patriotom w rożnych momentach historii naszej Ojczyzny, ale także posłuży do codziennego pielęgnowania pamięci i tradycji narodowej.

  Jak pisał Józef Piłsudski „Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium”. Pozostaję z nadzieją, że ta pozycja nie będzie tylko stać na półce, czy leżeć w szufladzie, ale każdego dnia przypominać nasze piękne pieśni, będące częścią polskiej tradycji i kultury.

 • Oświadczenie Burmistrz Miasta Cieszyna

  2020-04-24 20:29

  Drodzy Mieszkańcy Cieszyna,
  Nie udostępniliśmy Waszych danych osobowych Poczcie Polskiej. Zapewniam, że dane te są bezpieczne. Bez potwierdzonej podstawy prawnej nie zostaną nikomu przekazane. Czytaj dalej.

 • fot.1[1].jpg

  Już jest - najnowszy numer Wiadomości Ratuszowych

  2020-04-24 12:50

   

  Zachęcamy do lektury najnowszych Wiadomości Ratuszowych. Numer w wersji elektronicznej znajdą Państwo TUTAJ

  W najnowszym numerze Wiadomości Ratuszowych:

  • Wychodzisz z domu? Zasłoń usta i nos! 
  • Etapy znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19 Nowa normalność
  • Tęsknię za Tobą, Czechu I ja za tobą, Polaku!
  • Domowe Granie
  • Książęce miasto Cieszyn w płomieniach
  • TAAAKA HISTORIA! z Zamkiem Cieszyn

  I wiele, wiele więcej. Zapraszamy do lektury.

 • 3maja.jpg

  Narodowe Święto 3 maja w Cieszynie

  2020-04-24 11:57

   

  Cieszyn pamięta! I chociaż tegoroczne obchody Narodowego Święta Trzeciego Maja będą nietypowe, to serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania w rocznicę uchwalenia Konstytucji.

  Bądźmy razem w naszych domach:

  godz. 10.30 - Msza Patriotyczna - Sanktuarium Matki Boskiej Cieszyńskiej (Kościół Parafialny p.w.. Św. Marii Magdaleny w Cieszynie) - transmisja online na stronie parafii: www.parafiamagdaleny.pl

  godz. 12.30 - Koncert Pieśni Patriotycznej - emisja na profilu Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" - COK

 • Czy apele przekonają władze rządowe?

  2020-04-24 11:57

  Apel o zniesienie obowiązkowej 14-dniowej kwarantanny dla pracowników transgranicznych kierują do władz rządowych kolejne osoby i stowarzyszenia. Są pierwsze reakcje władz wojewódzkich.

 • KONSULTACJE SPOŁECZNE – WYNIKI

  2020-04-23 10:08

   

  Informacja o wynikach konsultacji społecznych z mieszkańcami Cieszyna projektu uchwały Rady Miejskiej Cieszyna w sprawie niedochodzenia należności z tytułu rekompensaty, o której mowa w art.10 ust.1 pkt 1 ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o przeciwdziałaniu nadmiernym opóźnieniom w transakcjach handlowych przypadających Gminie Cieszyn lub jej jednostkom organizacyjnym.

 • Konsultacje projektu „Strategia Elektromobilności Miasta Cieszyna w latach 2020-2030"

  2020-04-23 09:48

   

  Zarządzenie nr 0050.185.2020
  Burmistrza Miasta Cieszyna
  z dnia 20 kwietnia 2020 roku


  w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami Cieszyna projektu „Strategii Elektromobilności Miasta Cieszyna w latach 2020-2030”. Czytaj więcej

 • W związku z pojawiającymi się nadal licznymi zapytaniami dotyczącymi rzekomego zagrożenia radiacyjnego w Polsce - informujemy

  2020-04-18 18:04

   

  Szanowni Państwo, w związku z pojawiającymi się nadal licznymi zapytaniami dotyczącymi rzekomego zagrożenia radiacyjnego w Polsce chcielibyśmy poinformować o bieżącej sytuacji (na podstawie informacji otrzymanych  z Ministerstwa Spraw Zagranicznych) - czytaj więcej 

 • Przerwa w dostawie wody - ul. Stawowa i ul. Brodzińskiego

  2020-04-17 13:32

  Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. w Ustroniu informują, że w związku z awarią sieci wodociągowej dnia 17.04.2020r. od godz. 13:00 do godz. 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w Cieszynie w obrębie ul. Stawowej (od FACH-u do OSP) oraz ul. Brodzińskiego.