Miejski System SMS-owy

Sprawy Miasta » Miejski System SMS-owy

      Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymywać ważne informacje z Urzędu Miejskiego w Cieszynie bezpośrednio na swój telefon wypełnij poniższe pola i dołącz do systemu powiadamiania SMS

      Zapisanie się na listę odbiorców takich smsów jest bardzo proste. Wystarczy podać imię, nazwisko i swój numer komórki. Po chwili otrzymamsz prośbę o potwierdzenie zgłoszenia poprzez wysłanie smsa o treści UMCieszyn pod nr 664 079 400. Koszt tego smsa jest zgodny z taryfą operatora – to jedyna, groszowa opłata za skorzystanie z usługi.

Podając swoje imię, nazwisko i numer komórki wyrażam zgodę na przesyłanie informacji w formie wiadomości SMS. Administratorem danych osobowych jest Urząd Miejski w Cieszynie. Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO w celu dostarczenia zamówionego newslettera. Dane będą przechowywane do czasu rezygnacji z subskrypcji newslettera. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości otrzymywania newslettera www.cieszyn.pl. Ponadto mają Państwo prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego Urzędu ds. ochrony danych osobowych. W przypadku wątpliwości i dalszych pytań prosimy o kontakt z naszym Inspektorem ochrony danych: ????@um.cieszyn.pl.

      Smsy będą wysyłane z odpowiednim wyprzedzeniem (przy czym, ze względów organizacyjnych, w przypadku części komunikatów okres wyprzedzenia nie obejmie dni wolnych od pracy). 

      Jeżeli chcesz się wyrejestrować wpisz tylko numer telefonu i naciśnij przycisk Wyrejestruj. W tym wypadku reszta pól nie jest wymagana (włącznie z polami oznaczonymi *). Następnie otrzymasz kod, który należy wpisać w odpowiednie okno i to spowoduje usunięcie danych z systemu SMS.