Zamknij okno
Wiadomosci Ratuszowe

Miejski System SMS-owy

nowy system gospodarowania odpadami
Budżet Obywatelski

Rewitalizacja Rynku

BIP

eUrzad

Karta Dużej Rodziny - logo

SEKAP

Czeski cieszyn - logo

Bezpieczne Wakacje

Skład Rady Miejskiej VI kadencji - 2010 - 2014

Przewodniczący Rady Miejskiej Cieszyna - Bolesław Zemła

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Cieszyna - Marta Kawulok

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Cieszyna - Halina Bocheńska

 

1. Banot Czesław- banot@poczta.fm
2. Bocheńska Halina - halinabochenska@wp.pl
3. Cichomska Janina - cichomska@wp.pl
4. Herok Krzysztof - msherok@poczta.onet.pl
5. Kabiesz Kazimierz - kopernik@poczta.internetdsl.pl
6. Kasztura Krzysztof - kaszturak@gmail.com
7. Kawulok Kazimierz - kazik.kawulok@gmail.com
8. Kawulok Marta - kawulok@wp.pl
9. Liwczak Maria - liwmara@poczta.fm
10. Lizoń Olgierd -olgierd.lizon@amtgroup.pl 
11. Łukasiak Andrzej - a.lukasiak@vp.pl
12. Macura Władysław - biurorady@um.cieszyn.pl
13. Raabe Eugeniusz - eugeniusz_raabe@yohoo.pl

14. Rainda Stefan - stefanrainda@wp.pl
15. Sikora Piotr - pks81@poczta.onet.pl
16. Staniszewski Andrzej - biuro@staniszewski.info
17. Tomica Piotr - tomica.piotr@interia.pl
18. Wantulok Krzysztof - rks.kwantulok@wp.pl
19. Wlach Alicja - alkawlach@gmail.com
20. Wójtowicz Adam - wujocn@op.pl
21. Zemła Bolesław - partner5@interia.pl