Wyszukiwarka
Rozlicz PIT w Cieszynie
Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.
Przekaż 1% w Cieszynie

Projekt „Wspieraj lokalnie” realizowany jest przez Instytutut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl. Rozliczenie PIT.

Oficjalna strona
Miasta Cieszyn:

Oficjalna strona Miasta Cieszyn

Strona zgodna z:
Valid XHTML 1.1

Wyjaśnienie ws. zagospodarowania skweru przy ul. Śrutarskiej w Cieszynie przez grupę nieformalną „Aktywni Obywatele”

Aktualności » Wyjaśnienie ws. zagospodarowania skweru przy ul. Śrutarskiej w Cieszynie przez grupę nieformalną „Aktywni Obywatele”

2019-08-30 14:26

Uprzejmie wyjaśniam, iż w miesiącu lipcu br. uzgodniony został zakres zagospodarowania i bieżącego utrzymana skweru przy ul. Śrutarskiej w Cieszynie przez grupę nieformalną „Aktywni Obywatele”. Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg w Cieszynie szanują tę społeczną inicjatywę, a działania jakie poczyniono w dniu 29 sierpnia br. nie powinny mieć miejsca. 
Dlatego też za zaistniałą sytuację proszę przyjąć nasze przeprosiny. 
Pracownik odpowiedzialny za organizację i porządek w procesie pracy Działu Zieleni Miejskiej i Oczyszczania Miasta poczuwa się do odpowiedzialności i zadeklarował swój czynny udział w realizacji przywrócenia skweru do stanu pierwotnego, w tym do dokonania nasadzeń na własny koszt. 
Mamy nadzieję, że zaistniała sytuacja nie będzie miała wpływu na dalsze działania grupy „Aktywni Obywatele”. Ze swojej strony deklarujemy pomoc i wsparcie, nie tylko jako pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg, ale przede wszystkim jako obywatele, dla których wspólne dobro społeczne nie jest obojętne.